وکیل کلاهبرداری

امروزه با توجه به مشکلات مالی بسیار بالایی که در جامعه وجود دارد مشکلات مربوط به کلاهبرداری نیز بیشتر شده است و این موضوع آنقدر در جامعه زیاد شده است که حتی در مواردی دیده شده که برادر نسبت به برادر خود مرتکب جرم کلاهبرداری می‌شود پس در جامعه این موضوع هم بسیار اهمیت دارد و آن این است که زمانی که این اتفاق برای ما بیوفتد بتوانیم بهترین وکیل کلاهبرداری را برای خود بگیریم تا مشکلات ما را در این زمینه برطرف کند. برای این کار شما نیازمند به دست آوردن اطلاعاتی در مورد این وکیل هستید که در ادامه ما این اطلاعات زا به شما خواهیم داد.

نمونه پرونده‌های موفق

وکیل کلاهبرداری کیست؟

یکی از وکلایی که امروزه خیلی‌ها با او سر و کار دارند وکیل کلاهبرداری است اما در اصل وکیل کلاهبرداری کیست؟ وکیل کلاهبرداری در واقع هقوقدانی است که در زمینه وکالت کلاهبرداری نسبت به حل مشکلات افراد که طعمه این گونه مشکلات شده‌اند، می‌پردازد. در کل یک وکیل کلاهبرداری کسی است که در رشته حقوق تحصیل کرده است و همزمان پروانه کار وکلای حقوقی را هم در اختیار دارد.

یک وکیل کلاهبرداری بسیار در کار خود ماهر و با تجربه است و در کل تمام کار خود را در زمینه رسیدگی به پرونده‌های وکالت کلاهبرداری محدود کرده است و تمام تجربیات او مختص به این زمینه می‌باشد.

درباره وکیل کلاهبرداری بیشتر بدانیم

امروزه آمار کلاهبرداری به حدی زیاد شده که از باور و تصور خیلی از افراد خارج است یکی از دلایل این کار اعتماد اشتباه افراد به نزدیکان و افراد مختلف است که نتیجه آن داستان کلاهبرداری را به وجود می‌آورد. اگر شما هم در این دام گرفتار شده‌اید باید این موضوع را در نظر داشته باشید که برای گرفتن یک وکیل کلاهبرداری خوب نیازمند این هستید که در این زمینه دانش مختصری داشته باشید در بالا در مورد این وکیل اطلاعات مختصری به شما ارائه دادیم در ادامه می‌خواهیم بیشتر به این مو ضوع رسیدگی کنیم تا شما بدانید که یک وکیل کلاهبرداری چه ویژگی‌ها و چه وظایفی دارد.


وظایف یک وکیل کلاهبرداری

وکیل کلاهبرداری دارای وظایفی است که باید در هنگام رسیدگی به پرونده آن‌ها را به نحو احسن انجام دهد و به آن‌ها رسیدگی کند در ادامه به بررسی این وظایف می‌پردازیم.

  • اثبات جرم کلاهبردار: یکی از اصلی‌ترین وظایف اثبات جرم کلاهبردار است که تمام و کمال بر عهده وکیل کلاهبرداری است. او باید از طریق مدارک و مستندات اثبات کند که از موکلش کلاهبرداری شده است و با این کار اولین و اصلی‌ترین قدم را برداشته است.
  • گرفتن حکم جلب کلاهبردار: یکی دیگر از وظایف وکیل کلاهبرداری این است که بعد از اثبات جرم او نسبت به گرفتن حکم جلب او اقدام نماید و او را از طریق ماموران نیروی انتظامی دستگیر و روانه زندان کند.
  • گرفتن حق موکل: بعد از راهی کردن کلاهبردار به زندان از دیگر وظایف وکیل کلاهبرداری این است که مال خورده سده از موکلش را از او پس بکیرد و در اختیار موکلش بگذارد.

ویژگی‌های یک وکیل کلاهبرداری خوب

یک وکیل کلاهبرداری خوب دارای ویژگی‌هایی است که آن‌ها را از وکلای معمولی جدا می‌کند، در ادامه به بررسی این ویژگی‌ها خواهیم پرداخت تا بتوانید در این زمینه اقدامات لازم را برای گرفتن یک وکیل کلاهبرداری خوب انجام دهید.

تجربه وکالت در این زمینه و مسائل حقوقی: یکی از ویژگی‌های یک وکیل کلاهبرداری خوب این است که تقریبا نصف یشتر پرونده‌هایی که وکالت آن‌‎ها را برعهده گرفته است را به موفقیت رسانده باشد. این مساله را بسیار جدی بگیرید چون بسیار حائز اهمیت است. حتی در زمینه‌های حقوقی هم باید دارای پرونده‌های موفقی باشد.

دانش و تسط به مسائل حقوقی: چون یک وکیل کلاهبرداری یک حقوقدان بسیار خوب است پس باید دانش و تسلط بالایی در زمینه مسائل حقوقی داشته باشد که خود این موضوع بسیار می‌تواند شما را در موفقیت در یک پرونده یاری کند.

وکیل کلاهبرداری پایه یک در تهران

شما می‌توانید در سطح تهران دفاتر وکالت زیادی را که در زمینه کلاهبرداری فعالیت می‌کنند پیدا کنید. همچنین ما در دفتر وکالت دادگستر آنلاین، هم به شما مشاوره خواهیم داد هم در صورت تمایل شما می‌توانید پرونده‌های حقوقی کلاهبرداری شما را در دست بگیریم و به شما در این زمینه کمک کنیم.

حتی اگر در تهران هم ساکن نباشید می‌توانید از ما به شکل آنلاین مشاوره دریافت نمایید یا برای حل مشکلات کلاهبرداری خود در تهران با ما همکاری نمایید. کسانی هم که در تهران ساکن هستند می‌توانند به شکل حضوری هم تشریف فرما شوند و نسبت به مشاوره و یا همکاری اقدام نماییم.

آدرس ما در بالای همین نشانی اینترنتی موجود است اما اگر پیدا کردن آن برای شما مشکل است می‌توانید در ادامه آدرس را مشاهده نمایید. آدرس ما: تهران، مترو پیروزی، بن بست قیومی، پلاک ۳، واحد ۸

همچنین شماره تماس برای ارتباط تلفنی هم در بالای صفحه موجود است اما ما برای راحتی شما در این قسمت هم آن را برای شما می‌نویسیم. شماره تماس: ۰۹۱۲۹۷۴۱۶۴۸

حق الوکاله در امور کلاهبرداری از پرونده ای به پرونده ی دیگر متفاوت است و با توجه به خواست موکل می‌توان بخشی از حق الوکاله را در انتهای کار از محکوم به قرار داد و یا اینکه مقداری از آن را به صورت چند قسط پرداخت کرد همچنین انجام کلیه امور حقوقی برای نیازمندان به صورت رایگان انجام می‌پذیرد برای اطلاع از میزان حق الوکاله با ما تماس بگیرید.