وکیل ملکی

یکی از بیشترین خواهان وکیل در زمینه ملکی است که بسیار حساس و پیچیده است و نیاز به یک وکیل بسیار ماهر و خبره دارد چون این گونه پرونده‌ها بحث بر سر ملک است. این موضوع بسیار حساس است برای اینکه پای مقدار زیادی پول در میان است. دعاوی ملکی عبارتند از اختلاف در حقوق مالی املاک و مستغلات. دادگاه صالح به رسیدگی در این گونه دعاوی دادگاه محل وقوع ملک می باشد. مثلا رسیدگی به دعوای تخلیه عین مستاجره ملکی در شیراز در دادگاه های شیراز رسیدگی می شود. وکالت در دعاوی ملکی به دلیل ارزش بالای اموال غیرمنقول در ایران و پیچیدگی های حقوقی  مستلزم علم و تجربه بالای حقوقی وکیل در این گونه پرونده هاست. 

نمونه پرونده‌های موفق

وکیل ملکی کیست؟

وکیل ملکی کسی است که بیشتر از هر وکیل دیگری در زمینه دعاوی ملکی تخصص دارد و این موضوع بسیار پر اهمیت است، چرا؟ چون اگر وکیلی به شکل تخصصی در زمینه ملک فعالیت داشته باشد در حل این گونه پرونده‌ها به شدت ماهر بوده و پرونده را در صورتی که حق با شما باشد، به راحتی به نفع شما تمام خواهد کرد.

این موضوع را در نظر داشته باشید که این گونه وکیل‌ها اگر چه به شکل تخصصی در زمینه ملک تخصص دارند اما در دیگر زمینه‌ها هم فعالیت دارند.

درباره وکیل ملکی بیشتر بدانید

برای این که درباره وکیل ملکی بیشتر اطلاعات کسب کنید توصیه میکنم که ادامه این مطلب را هم مطالعه بفرمایید چون اگر در این زمینه نیاز به گرفتن وکیل داشته باشید، هر چقدر از وظایف یک وکیل ملکی بیشتر بدانید بیشتر می‌توانید در زمینه فعالیت او اطلاعات کسب کنید و بیشتر با روند کاری او آشنا شوید. آشنا شدن شما باعث می‌شود که خودتان هم در روند پرونده بتوانید وکیل را همراهی کنید تا درصد برد پرونده برای شما بالاتر برود. اولین موضوع این بود که شما بدانید وکیل ملکی کیست که در بالا با او آشنا شدید. مرحله بعدی این است که شما بدانید که چه زمانی به وکیل ملکی نیاز دارید چون بسیاری با این موضوع آشنا نیستند و در مواقعی که نیاز به وکیل ملکی دارید به دنبال وکیل غیر متخصص می‌روید که این خود اولین اشتباه در زمینه پرونده شماست که منجر به شکست شما می‌شود.

هزینه وکیل ملکی

حق الوکاله در امور ملکی از پرونده ای به پرونده ی دیگر متفاوت است و با توجه به خواست موکل می‌توان بخشی از حق الوکاله را در انتهای کار از ارزش محکوم به قرار داد و یا اینکه مقداری از آن را به صورت چند قسط پرداخت کرد همچنین انجام کلیه امور حقوقی برای نیازمندان به صورت رایگان انجام می‌پذیرد

برای اطلاع از میزان حق الوکاله با ما تماس بگیرید

چه زمانی شما نیاز به وکیل ملکی دارید؟

در مواردی شما نیاز دارید تا با یک وکیل ملکی در ارتباط باشید این موارد می‌تواند شامل موارد زیر باشد که در ادامه آن‌ها را برای شما شرح خواهیم داد.

دعاوی: اگر در زمینه ملک نیاذز به طرح شکایت دارید می‌توانید در این موارد با یک وکیل ارتباط داشته باشید تا شما در روند پرونده و روند شکایت شما را همراهی کند، همچنین اگر کسانی از شما در زمینه ملکی شاکی بودند و علیه شما اقدام به شکایت داشتند می‌توانید اقدام به گرفتن وکیل ملکی نمایید.

مشاوره: یکی از مواردی که شما شدیدا به آن نیاز دارید این است که قبل از گرفتن وکیل حتما با یک متخصص در این زمینه هماهنگی انجانم دهید. حال اگر در روند شکایت در خصوص گرونده ملکی قرار داشتید و یا مورد اتهام قرار گرفتید و قصد گرفتن وکیل را داشتید می‌توانید با مشاوره گرفتن از یک وکیل ملکی خوب نسبت به گرفتن وکیل مناسب در زمینه ملکی اقدام نمایید.

تنظیم قراردادهای ملکی: شما می‌توانید برای تنظیم قراردادهای ملکی خود با یک وکیل مشورت کنید و یا از او بخواهید که قرارداد را برای شما تنظیم کنید تا از ایجاد شک و شبهه جلوگیری شود.

مشکلات ثبتی: در بسیاری از کارهای ثبت ملکی و اراضی احتمال این که شما به مشکلاتی برخورد بکنید بسیار زیاد است. در مواردی مفادی دارد که حتی بسیاری از وکلا از آن بی اطلاع هستند و در این موارد شما باید با یک وکیل خبره نسبت به حل مشکل اقدام نمایید.

چرا به وکیل ملکی نیاز داریم؟

اگر شما با مشکلاتی که در بالا گفتیم برخورد کرده باشید، حتما نیاز به عقد قرارداد با یک وکیل ملکی دارید تا به مشکلات شما رسیدگی کند اما چرا نیاز داریم که یک وکیل ملکی داشته باشیم؟ این سوالی است که در ادامه آن را برای شما لیست خواهیم کرد.

حل مشکلات بدون داشتن دردسر: یکی از پیچیده‌ترین دعاوی در دادگاه‌ها همین دعاوی ملکی است که حل آن کاری بسیار طاقت فرسا و پیچیده است که شما می‌توانید با گرفتن وکیل نسبت به حل مشکلات خود بدون دردسر اقدام نمایید.

داشتن دانش در زمینه ملک و املاک: یکی دیگر از دلایلی که شما نیاز به وکیل ملکی دارید این است که با توجه به تخصص آن‌ها در زمینه کارهای حقوقی ملک و املاک دانش و تخصص دارند و همین موضوع بسیار کمک می‌کند تا به راحتی مشکلات را حل کنند.

پیگیری کارها: یک وکیل ملکی خوب در بسیاری از موارد کارها را خود انجام می‌دهد و نیازی به حضور شما در دادگاه یا در جاهای مختلف ندارد و همین موضوع آسایش و آرامش شما را به ارمغان می‌آورد.

دفاع از حقوق شما: یک وکیل خوب دارای لحن و فن بیان بسیار بالایی است و در دادگاه می‌تواند به بهترین نحو از حق و حقوق شما دفاع کند و این بهترین دلیل نیاز شما به یک وکیل ملکی خوب است.

ضایع نشدن حق: یکی از دلایل مهم دیگر برای نیاز شما به یک وکیل ملکی خوب این است که آن‌ها با توجه به تجربیاتی که دارند و با توجه به مستندات پرونده شما، از ضایع شدن حق شما به شدت جلوگیری می‌کنند.

ویژگی‌های بهترین وکیل ملکی

شما برای این که شانس موفقیت در یک پرونده را داشته باشید باید از یک سری ویژگی‌ها که مربوط به یک وکیل خوب است اطلاع داشته باشید و این موضوع بسیار مهم و حیاتی برای موفقیت شما است. در ادامه یک سری از ویژگی‌های یک وکیل بسیار خوب در زمینه ملکی را به شما می‌گوییم تا در انتخاب وکیل ملکی به مشکل برخورد نکنید.

تجربه: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک وکیل ملکی خوب داشتن تجربه است. هر چقدر یک وکیل ملکی تجربه بیشتر در وکالت پرونده‌های ملکی داشته باشد شانس پیروزی شما در پرونده بالاتر می‌رود چرا که این‌گونه پرونده‌ها به شدت سخت و پیچیده هستند و اگر وکیل، تجربه نداشته باشد با مشکلات جدی و حتی احتمال دارد با شکست مواجه شود.

دانش: یکی دیگر از ویژگی‌های یک وکیل ملکی خوب داشتن دانش در زمینه قوانین ملکی است که هر چقدر این دانش بیشتر باشد بالطبع شانس پیروزی بیشتر است. پس در انتخاب وکیل ملکی خوب دقت کنید که دانش بالایی در این زمینه داشته باشد.

شرح پرونده: همچنین توانایی شرح پرونده برای نوکل از ویژگی‌های بسیار خوب یک وکیل ملکی خوب است که بتواند آنچه در پرونده و در روند پرونده در حال وقوع است را برای موکل خود توضیح دهد و او را در روند جریان پرونده قرار دهد.

وکیل ملکی پایه یک در تهران

شما اگر در تهران نیاز به وکیل ملکی پایه یک داشتید می‌توانید با دفتر وکالت دادگستر آنلاین تماس بگیرید و از خدمات وکالت ما بهره‌مند شوید، حتی اگر در تهران هم ساکن نباشید می‌توانید از ما به شکل آنلاین مشاوره دریافت نمایید یا برای حل مشکلات ملکی خود در تهران با ما همکاری نمایید. کسانی هم که در تهران ساکن هستند می‌توانند به شکل حضوری هم تشریف فرما شوند و نسبت به مشاوره و با همکاری اقدام نماییم.

آدرس ما در بالای همین نشانی اینترنتی موجود است اما اگر پیدا کردن آن برای شما مشکل است می‌توانید در ادامه آدرس را مشاهده نمایید. آدرس ما: تهران، مترو پیروزی، بن بست قیومی، پلاک ۳، واحد ۸

همچنین شماره تماس برای ارتباط تلفنی هم در بالای صفحه موجود است اما ما برای راحتی شما در این قسمت هم آن را برای شما می‌نویسیم. شماره تماس: ۰۹۱۲۹۷۴۱۶۴۸

حق الوکاله در امور ملکی از پرونده ای به پرونده ی دیگر متفاوت است و با توجه به خواست موکل می‌توان بخشی از حق الوکاله را در انتهای کار از محکوم به قرار داد و یا اینکه مقداری از آن را به صورت چند قسط پرداخت کرد همچنین انجام کلیه امور حقوقی برای نیازمندان به صورت رایگان انجام می‌پذیرد برای اطلاع از میزان حق الوکاله با ما تماس بگیرید.