وکیل طلاق

وکیل طلاق این روزها به یکی از پر مخاطب‌ترین وکیل‌ها تبدیل شده است و دلیل آن هم این است که درصد مشکلات زناشویی به شدت بالا رفته است. این موضوع آمار طلاق را روز به روز بالاتر برده است و بسیاری از مردم نیاز به وکیل طلاق پیدا می‌کنند و دلیل آن هم این است که نمی‌توانند از طریق وکیل خانواده و یا مشاور خانواده به حل مشکل خود بپردازند به همین دلیل تصمیم به طلاق می‌گیرند. این موضوع به یکی از ناراحت کننده‌ترین مشکلات موجود در جامعه شده است. به هر حال اگر نیاز به وکیل طلاق داشتید باید یک سری از مسائل را در مورد آن بدانید که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

نمونه پرونده‌های موفق

وکیل طلاق کیست؟

وکیل طلاق کسی است که بیشتر به بررسی مشکلات خانوادگی و زناشویی که منجر به طلاق می‌شود بستگی دارد و این موضوع فقط از طریق وکیل طلاق برطرف خواهد شد چون در هر صورت آن‌ها تصمیم به طلاق گرفته‌اند، البته باید این نکته را هم به شما عرض کنیم که وکیل طلاق توانایی منصرف کردن موکل خود از طلاق را دارد و این موضوع را می‌تواند از طریق ارجاع دادن دوباره طرفین به مشاور خانواده انجام دهد.

به طور کلی وکیل طلاق کسی است که به شکل تخصصی به کسانی که تصمیم به طلاق گرفته‌اند کمک می‌کند تا بتوانند مشکلات خود را از طریق طلاق گرفتن حل کنند. و شاید این موضوع به گرفتن مهریه منجر شود که آن هم دوباره نیاز به گرفتن وکیل مهریه است که به شکل تخصصی به آن موضوع خواهد پرداخت.

درباره وکیل طلاق بیشتر بدانیم

حق الوکاله در امور طلاق از پرونده ای به پرونده ی دیگر متفاوت است و با توجه به خواست موکل می‌توان بخشی از حق الوکاله را در انتهای کار از محکوم به قرار داد و یا اینکه مقداری از آن را به صورت چند قسط پرداخت کرد همچنین انجام کلیه امور حقوقی برای نیازمندان به صورت رایگان انجام می‌پذیرد برای اطلاع از میزان حق الوکاله با ما تماس بگیرید.

یکی از مواردی که باید خیلی زیاد در رابطه با آن دانش داشته باشیم وکیل طلاق است و این موضوع به شدت مهم است چرا که اکثر افراد جامعه به آن گرفتار شده‌اند و شما باید این موضوع را به خوبی بدانید که بک وکیل طلاق دارای چه وظایفی است و شما چه زمانی باید یک وکیل طلاق داشته باشید. شما در بالا یکی از ابتدایی‌ترین موضوع در رابطه با وکیل طلاق را مطالعه کردید و آن هم این بود که وکیل طلاق کیست، حال در ادامه به بررسی دیگر موضوعات مربوط به وکیل طلاق خواهیم پرداخت. یکی از دلایلی که شما نیاز دارید که اطلاعاتی در رابطه با وکیل طلاق به دست بیاورید این است که بتوانید در هنگام بروز همچنین مشکلاتی، بهترین وکیل مورد نظر را انتخاب کنید.

وظایف وکیل طلاق

وکیل طلاق دارای وظایفی است که باید در هنگام رسیدگی به پرونده آن‌ها را به نحو احسن انجام دهد و به آن‌ها رسیدگی کند در ادامه به بررسی این وظایف می‌پردازیم.

  • انجام تمام امور به شکل کامل و درست، طوری که خیال موکل از انجام امور مربوطه راحت باشد و بداند که این امور را به دست کسی سپرده که اندازه خودش دلسوز خودش است.
  • عدم رویارویی زوجین باهم یکی دیگر از مواردی است که باید یک وکیل طلاق آن را در نظر بگیرد چون هر چقدر زوجین کمتر همدیگر را ببینند روند انجام کار طلاق بهتر و زودتر انجام می‌شود.
  • یکی دیگر از وظایف یک وکیل طلاق این است که از اتلاف وقت جلوگیری شود و این موضوع بسیار مهم است چون هر چقدر روند این گونه پرونده‌ها طولانی‌تر باشد همان اندازه برای موکلان سخت‌تر خواهد بود.
  • از دیگر وظایف یک وکیل طلاق این است که بهترین راه را برای نتیجه گیری بهتر در پرونده انتخاب نماید، اگر بتوان طرفین را حتی از طلاق منصرف کرد باید این کار انجام شود در غیر این صورت باید سریع‌ترین راه را انتخاب نمایند.

چه زمانی شما به یک وکیل طلاق نیاز دارید؟

در مواردی شما نیاز دارید تا با یک وکیل طلاق در ارتباط باشید این موارد می‌تواند شامل موارد زیر باشد که در ادامه آن‌ها را برای شما شرح خواهیم داد.

مسئله مالی بالا: یکی از مواردی که شما نیاز دارید تا یک وکیل طلاق طلاق داشته باشید این است که پای مهریه بسیار زیادی در میان باشد و این موضوع بسیار مهم است چون در صورتی که هر کدام از طرفین نتوانند مشکل را حل کنند و یا به توافق برسند با مشکلات جدی رو به رو خواهند شد.

حضانت فرزند: یکی دیگر از دلایل نیاز وکیل طلاق این است که پای حضانت فرزند در میان باشد و این موضوع هم بسیار مهم است و در این موارد هم شما نیاز به یک وکیل طلاق خواهید داشت.

ویژگی‌های بهترین وکیل طلاق

شما برای این که شانس موفقیت در یک پرونده را داشته باشید باید از یک سری ویژگی‌ها که مربوط به یک وکیل خوب است اطلاع داشته باشید و این موضوع بسیار مهم و حیاتی برای موفقیت شما است. در ادامه یک سری از ویژگی‌های یک وکیل بسیار خوب در زمینه طلاق را به شما می‌گوییم تا در انتخاب وکیل طلاق به مشکل برخورد نکنید.

تجربه موفق: این موضوع که شما در انتخاب وکیل خود وکیلی را انتخاب کنید که در تمام وکالت‌های خود در زمینه طلاق سابقه موفقی را داشته‌ است بسیار می‌تواند در زمینه موفقیت در پرونده شما را یاری کند.

دانش وکالت طلاق: اگر وکیلی که اتخاذ کرده‌اید در زمینه وکالت طلاق از دانش بالایی برخوردار باشد می‌توانید شانس بسیار زیادی در موفقیت پرونده خود داشته باشید.

وکیل طلاق پایه یک در تهران

شما اگر در تهران نیاز به وکیل طلاق پایه یک داشتید می‌توانید با دفتر وکالت دادگستر آنلاین تماس بگیرید و از خدمات وکالت ما بهره‌مند شوید، حتی اگر در تهران هم ساکن نباشید می‌توانید از ما به شکل آنلاین مشاوره دریافت نمایید یا برای حل مشکلات طلاق خود در تهران با ما همکاری نمایید. کسانی هم که در تهران ساکن هستند می‌توانند به شکل حضوری هم تشریف فرما شوند و نسبت به مشاوره و یا همکاری اقدام نماییم.

آدرس ما در بالای همین نشانی اینترنتی موجود است اما اگر پیدا کردن آن برای شما مشکل است می‌توانید در ادامه آدرس را مشاهده نمایید. آدرس ما: تهران، مترو پیروزی، بن بست قیومی، پلاک ۳، واحد ۸

همچنین شماره تماس برای ارتباط تلفنی هم در بالای صفحه موجود است اما ما برای راحتی شما در این قسمت هم آن را برای شما می‌نویسیم. شماره تماس: ۰۹۱۲۹۷۴۱۶۴۸