وکیل امور خانواده

امروزه یکی از بیشترین مشکلات جامعه مشکلات خانوادگی و زناشویی است که تقریبا بالای 80 درصد خانواده‌‌های ایرانی را درگیر کرده است و این موضوع باعث نیاز مردم را به وکیل حانواده، بیشتر از پیش کرده است. شما در موارد بسیاری به وکیل خانواده نیازمند هستید و برای حل مشکلات خانوادگی خود می‌توانید با یک وکیل بسیار حرفه‌ای خانواده قرارداد ببندید و موضوعات مربوط به خانواده و مشکلات پیش آمده خود را به وکیل خانواده خود محول کنید. در ادامه به بررسی این که شما چه زمان‌هایی به وکیل خانواده نیاز دارید می‌پردازیم اما قبل از آ« اجازه دهید در مورد این که وکیل خانواده کیست با شما صحبت کنیم.

نمونه پرونده‌های موفق

وکیل خانواده کیست؟

وکیل خانواده کسی است که در مسائل مربوط به خانواده فعالیت می‌کند، او توانایی حل پرونده‌های خانوادگی را دارد و در این زمینه بسیار با تجربه است. مواردی که یک وکیل خانواده نوانایی حل آن‌ها را دارد مواردی مانند، نفقه، حضانت فرزند، عقد و اجازه ازدواج مجدد، مطالبه و اجرای مهریه، طلاق و انحلال نکاح هستند که بسیار در این موارد مهارت دارد و با تجربه است.

در زمینه مطالبه و اجرای مهریه می‌توان به صورت تخصصی با وکیل مهریه هم در ارتباط بود چون در زمینه مطالبه مهریه، وکیل مهریه تخصصی‌تر به این موضوع خواهد پرداخت.

درباره وکیل خانواده بیشتر بدانید

شما در زمینه‌های مختلف نیاز به وکیل خانواده دارید و برای این که بتوانید بهترین وکیل خانواده را برای خود انتخاب کنید باید با وظایف و توانایی‌های او آشنایی مختصری داشته باشید به همین دلیل توصیه می‌کنم این مطلب را تا آخر مطالعه نمایید تا با روند کار این وکیل آشنا شوید. اولین دانشی که شما باید در مورد وکیل ملکی بدانید این است که بدانید وکیل ملکی کیست که در مطلب بالا آن را مطالعه کردید حال در ادامه باید بدانید که چه جاهایی نیاز به وکیل خانواده دارید و همچنین دلایلی که شما به وکیل خانواده نیاز دارید کجاها است را باید در مورد آن اطلاعات کسب کنید که در ادامه به همه این مسائل خواهیم پرداخت.


چه جاهایی ما به وکیل خانواده نیاز داریم؟

در مواردی شما نیاز دارید تا با یک وکیل خانواده در ارتباط باشید این موارد می‌تواند شامل موارد زیر باشد که در ادامه آن‌ها را برای شما شرح خواهیم داد.

دعاوی خانوادگی: یکی از مواردی که شما به یک وکیل خانواده نیاز دارید مربوط به دعاوی خانوادگی است که این دعاوی می‌تواند در زمینه ارث و میراث، مشکلات زناشویی و ... باشد که شما در این موارد نیاز به یک وکیل خانواده دارید تا نسبت به حل مشکلات شما به شکل قانونی اقدام نماید.

مشاوره در زمینه حل مشکلات قانونی خانوادگی: یکی دیگر از مواردی که امروزه بسیار زیاد نیاز شما را به یک وکیل خانواده بیشتر می‌کند، مشاوره است. یک وکیل خانواده می‌تواند شما را در زمینه حل مشکلات خانوادگی به شکل قانونی راهنمایی کند و در این زمینه به شما مشاوره دهد.

چرا به وکیل خانواده نیاز داریم؟

اگر شما با مشکلاتی که در بالا گفتیم برخورد کرده باشید، حتما نیاز به عقد قرارداد با یک وکیل خانواده دارید تا به مشکلات شما رسیدگی کند اما چرا نیاز داریم که یک وکیل خانواده داشته باشیم؟ این سوالی است که در ادامه آن را برای شما لیست خواهیم کرد.

حل مشکلات به شکل قانونی: یکی از دلایلی که شما نیاز دارید که یک وکیل خانواده داشته باشید حل مشکلات به صورت قانونی است، این که شما بتوانید مشکلات خانوادگی را به صورت قانونی و بدون درگیری حل کنید بسیار مهم است که یک وکیل خانواده باتجربه و حرفه‌ای این موضوع را به خوبی حل می‌کند.

پیگیری کارهای موکل: یکی از مواردی که شما نیاز به یک وکیل خانواده دارید این است که شما انقدر درگیری داشته باشید که نتوانید خود دنبال کارهای مشکلات خانوادگی باشید، در این مواقع یک وکیل خانواده بسیار با تجربه خود به دنبال کارهای موکل خود است و موکل زیاد درگیر کارهایی که به حضور او نیاز نیست نمی‌پردازد و همه آن کارها را وکیل خانواده انجام می‌دهد.

دفاع از حقوق شما به شکل کامل: یکی از مواردی که شما بسیار به یک وکیل خانواده نیاز دارید این است که وکیل شما با خواندن مستندات پرونده شما بتواند به شکل کامل از حق و حقوق شما دفاع کند و این موضوع بسیار مهم است. در جاهایی این موضوع بسیار مهم است و یک وکیل خانواده خوب اصلا اجازه ضایع شدن حق شما را نمی‌دهد.

ویژگی‌های بهترین وکیل ملکی

شما برای این که شانس موفقیت در یک پرونده را داشته باشید باید از یک سری ویژگی‌ها که مربوط به یک وکیل خوب است اطلاع داشته باشید و این موضوع بسیار مهم و حیاتی برای موفقیت شما است. در ادامه یک سری از ویژگی‌های یک وکیل بسیار خوب در زمینه مشکلات خانواده را به شما می‌گوییم تا در انتخاب وکیل خانواده به مشکل برخورد نکنید.

تجربه وکالت در زمینه خانوادگی به شکل تخصصی: یکی از مواردی که یک وکیل خانواده و همه وکلای خوب باید آن را داشته باشند تجربه است. این مهم است که وکیلی که شما به عنوان وکیل خانوادگی خود می‌گیرید در این زمینه تجربه داشته باشد و چه بسا تجربه پرونده‌های موفق هم داشته باشد. و هر چقدر وکیل خانواده شما با تجربه باشد درصد برد پرونده شما بیشتر است.

دانش در زمینه وکالت خانوادگی: یکی از مواردی که شما باید آن را در نظر داشته باشید تا بتوانید یک وکیل خانواده خوب را برای خود اتخاذ کنید این است که وکیل مورد نظر در این زمینه به شکل تخصصی دانش داشته باشد. هر چقدر دانش وکیل خانواده بیشتر باشد شما شانس برد بیشتری در پرونده خانوادگی را دارا هستید.

شرح پرونده به موکل: وکیلی که توانایی شرح پرونده را برای موکل خود به شکل روان را دارا است بسیار حرفه‌ای است و این موضوع می‌تواند شما را در جریان روند پرونده خود قرار دهد. پس این موضوع بسیار مهم است.

وکیل خانواده پایه یک خانواده در تهران

شما اگر در تهران نیاز به وکیل خانواده پایه یک داشتید می‌توانید با دفتر وکالت دادگستر آنلاین تماس بگیرید و از خدمات وکالت ما بهره‌مند شوید، حتی اگر در تهران هم ساکن نباشید می‌توانید از ما به شکل آنلاین مشاوره دریافت نمایید یا برای حل مشکلات خانوادگی خود در تهران به شما کمک کنیم. کسانی هم که در تهران ساکن هستند می‌توانند به شکل حضوری هم تشریف فرما شوند و نسبت به مشاوره و با همکاری اقدام نماییم.

آدرس ما در بالای همین نشانی اینترنتی موجود است اما اگر پیدا کردن آن برای شما مشکل است می‌توانید در ادامه آدرس را مشاهده نمایید. آدرس ما: تهران، مترو پیروزی، بن بست قیومی، پلاک ۳، واحد ۸

همچنین شماره تماس برای ارتباط تلفنی هم در بالای صفحه موجود است اما ما برای راحتی شما در این قسمت هم آن را برای شما می‌نویسیم. شماره تماس: ۰۹۱۲۹۷۴۱۶۴۸

حق الوکاله در امور خانواده از پرونده ای به پرونده ی دیگر متفاوت است و با توجه به خواست موکل می‌توان بخشی از حق الوکاله را در انتهای کار از محکوم به قرار داد و یا اینکه مقداری از آن را به صورت چند قسط پرداخت کرد همچنین انجام کلیه امور حقوقی برای نیازمندان به صورت رایگان انجام می‌پذیرد برای اطلاع از میزان حق الوکاله با ما تماس بگیرید.