وکیل اعتراض به رای

در مواقعی که شما می‌دانید که در رای شما اشتباهی رخ داده است و نیاز دارید که دادگاه و قاضی در حکم خود تجدید نظر نمایند شما باید تمام توان خود را برای این کار بگذارید چرا که اگر این کار را نکنید حق شما باطل خواهد شد و این موضوع بسیار مهم و حائز اهمیت است. شما می‌توانید این موضوع را با گرفتن یک وکیل اعتراض به رای بررسی و رفع نمایید فقط وکیل باید دارای تجربه و دانش نسبی در این زمینه باشد. همچنین اگر نیاز داشتید که یک وکیل مطمئن و بسیار خوب بگیرید بای در این زمینه اطلاعاتی داشته باشید که در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.

نمونه پرونده‌های موفق

وکیل اعتراض به رای کیست؟

وکیل اعتراض به رای کسی است که در زمانی که دادگاه و قاضی حکمی را به اشتباه صادر کردند این وکیل به روی کار خواهد آمد و تمام تلاشش را خواهد کرد تا در رای دادگاه تغییر ایجاد کند اما برای این کار نیاز به مستندات و مدارک دارد که وکیل مورد نظر باید این توانایی را داشته باشد که بنواند با استفاده از مستندات در حکم دادگاه تجدید نظر ایجاد کند.

در بسیاری از موارد حتی با وجود مستندات قوی وکیل نتوانسته در حکم تغییری ایجاد کند و دلیل آن هم فقط و فقط توانایی نداشتن در اثبات وکیل است که همه چیز به مهارت وکیل مورد نظر باز خواهد گشت.

درباره وکیل اعتراض به رای بیشتر بدانید

یکی از وکیل‌هایی که این روزها بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرند وکیل اعتراض به رای است که بیشتر برای کسانی است که حکم به اشتباه برای آن‌ها صادر شده است. این افراد با توجه به این که در حکم آن‌ها اشتباه رخ داده است می‌توانند از وکیل اعتراض یه رای استفاده کنند و در رای خود تجدید نظر ایجاد کنند. اما این کار فقط از دست وکلای بسیار خبره و با سابقه بالا به دست خواهد آمد. برای این کار شما باید با یک وکیل خبره و ماهر قرار داد ببندید و آن هم فقط با به دست آوردن اطلاعاتی در رابطه با این وکلا است که در بالا به صورت مختصر در مورد این وکلا توضیح دادیم اما در ادامه به بررسی ویژگی‌‌های یک وکیل اعتراض به رای خوب خواهیم پرداخت تا شما بتوانید بهترین وکیل را برای خود بگیرید.


وظایف وکیل اعتراض به رای

این که در حکم دادگاه کسی نمی‌تواند تغییر ایجاد کند بر کسی پوشیده نیست مگر در موارد خاصی که آن هم بسته به شرایطی است که ایجاد کردن این شرایط بر عهده وکیل اعتراض به رای است و یکی از اصلی‌ترین وظایف وکیل اعتراض به رای است که باید از طریق مستندات آن را اثبات کند. این حکم اگر به مرحله تجدید نظر برود تنها 20 روز فرصت دارد و بعد از آن حکم صادر شده اجرا خواهد شد پس تنها و اصلی‌ترین وظیفه یک وکیل اعتراض به رای همین است.

ویژگی‌های وکیل اعتراض به رای

یک وکیل خوب دارای ویژگی‌هایی است که در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم و شما برای این که بتوانید در زمینه تغییر ایجاد کردن در رای یک وکیل خوب را پیدا کنید باید وکیلی با ویژگی‌های زیر را در نظر داشته باشید تا بتوانید در این زمینه امیدوار باشید.

تجربه قبلی در خصوص تغییر در رای دادگاه: یکی از ویژگی‌های یک وکیل خوب اعتراض به رای این است که در جند دادگاه تجربه تغییر در رای دادگاه را داشته باشد و این موضوع شما را مطمئن می‌کند که با توجه به مستنداتتان احتمال تغییر در رای دادگاه وجود دارد.

دانش و تسلط کافی در استفاده از مستندات و مدارک: اگر وکیل در ارائه مستندات ضعیف باشد و نتواند آن‌ها را به قاضی اثبات کند، توانایی ایجاد تغییر در رای دادگاه هم از دست خواهد داد، پس سعی کنید همیشه توانایی وکیل در اثبات از طریق مستندات را در نظر داشته باشید. 

وکیل اعتراض به رای پایه یک در تهران

وکلای بسیار زیادی در سطح تهران وجود دارند که این دانش را در زمینه تغییر رای دادگاه با مستندات را دارند، همچنین موسسه حقوقی دادگستر آنلاین هم یکی از این دفاتر حقوقی است که در این زمینه دارای تخصص، مهارت و تجربه است و شما می‌توانید به ما در این زمینه اعتماد کنید.

حتی اگر در تهران هم ساکن نباشید می‌توانید از ما به شکل آنلاین مشاوره دریافت نمایید یا برای حل مشکلات خود در تهران با ما همکاری نمایید. کسانی هم که در تهران ساکن هستند می‌توانند به شکل حضوری هم تشریف فرما شوند و نسبت به مشاوره و یا همکاری اقدام نماییم.

آدرس ما در بالای همین نشانی اینترنتی موجود است اما اگر پیدا کردن آن برای شما مشکل است می‌توانید در ادامه آدرس را مشاهده نمایید. آدرس ما: تهران، مترو پیروزی، بن بست قیومی، پلاک ۳، واحد ۸

همچنین شماره تماس برای ارتباط تلفنی هم در بالای صفحه موجود است اما ما برای راحتی شما در این قسمت هم آن را برای شما می‌نویسیم. شماره تماس: ۰۹۱۲۹۷۴۱۶۴۸

حق الوکاله در امور اعتراض به رای از پرونده ای به پرونده ی دیگر متفاوت است و با توجه به خواست موکل می‌توان بخشی از حق الوکاله را در انتهای کار از محکوم به قرار داد و یا اینکه مقداری از آن را به صورت چند قسط پرداخت کرد همچنین انجام کلیه امور حقوقی برای نیازمندان به صورت رایگان انجام می‌پذیرد برای اطلاع از میزان حق الوکاله با ما تماس بگیرید.