وکیل اعاده دادرسی

یکی از مواردی که در دادگاه در زمان صدور رای و در زمان بعد از صدور رای وجود دارد این است که می‌توان در صدور حکم دادگاه اعتراض زد و دادگاه در صدور حکم تجدید نظر کند و آن این است که در زمان صدور رای به دلایل اشتباه حکم اشتباهی صادر شده است به همین دلیل نیاز به وکیل اعاده دادرسی دارید به همین دلیل یکی از مواردی که نیاز دارید در مورد آن اطلاعات کسب کنید تا بتوانید با بهترین وکیل را در این موارد قرارداد ببندید. در ادامه در رابطه با وکیل اعاده دادرسی بیشتر باهمدیگر صحبت خواهیم کرد.

نمونه پرونده‌های موفق

وکیل اعاده دادرسی کیست؟

در مواقعی که دادگاه رای خود را صادر می‌کند دقیقا بعد از اجرای حکم به دلایل مختلف می‌توانید حکم صادر شده را تغییر دهید، این دلایل می‌تواند شامل مواردی مانند جعلی بودن مدارک ارائه شده به دادگاه، مدرکی مازاد مدارک مورد نظر و غیره که همه جزوی از مدارکی هستند که باعث ایجاد اعاده دادرسی می‌شوند، در این موارد شما نیاز به وکیل اعاده دادرسی دارید.

وکیل اعاده دادرسی باید بتواند مستندات را به خوبی ارائه دهد و این موضوع بستگی به تجربه وکیل اعاده دادرسی دارد تا بتواند از طریق همان مستندات نظر دادگاه را تغییر دهد.

درباره وکیل اعاده دادرسی بیشتر بدانیم

وکیل اعاده دادرسی همانطور که در بالا گفتیم کسی است که با توجه به مستندات و شواهد و دلایلی که دارد می‌تواند حکم دادگاه را تغییر دهد و در این کار با توجه به تجربیاتی که دارد می‌تواند خبره باشد حال شما برای این که بتوانید این دست از مشکلات را حل کنید نیاز به وکیل اعاده دادرسی دارید که تجربیات و دانش بالایی در این زمینه داشته باشد، در بالا در مورد وکیل اعاده دادرسی اطلاعاتی به شما دادیم و در ادامه به برسی بیشتری در مورد وکیل اعاده دادرسی می‌پردازیم.


وظایف وکیل اعاده دادرسی

مهمترین و تنها وظیفه وکیل اعاده دادرسی این است که با توجه به مستنداتی که موکل او ارائه می‌دهد قاضی و دادگاه را مجاب به تغییر حکم داده شده کند و این تنها وظیفه وکیل اعاده دادرسی است که با توجه به تجربه و دانشش می‌تواند به صورت احسن انجام دهد.

ویژگی‌های وکیل اعاده دادرسی

وکیل اعاده دادرسی دارای ویژگی‌‌هایی است که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت. این ویژگی‌ها باعث می‌شود که وکیلی که میخواهید با او قرارداد ببندید حرفه‌ای است.

تجربه: یکی از ویژگی‌های هر وکیلی تجربه است و این تجربه باعث می‌شود که یک وکیل بتواند پرونده‌ای را به شکل موفق درآورد.

دانش و تسلط: یکی دیگر از مسائلی که خبره بودن یک وکیل را ثابت می‌کند تا بتوان پرونده‌ای را به موفقیت برساند دانش و تسلط او بر موضوع پرونده است. هر چقدر دانش او بیشتر باشد میزان موفقیت او بیشتر می‌باشد.

وکیل اعاده دادرسی در تهران

در سطح تهران وکیل اعاده دادرسی زیاد است و موسسه حقوق دادگستر آنلاین یکی از بهترین موارد در بین آن‌هاست که شما می‌توانید برای رفع مشکلات مربوط به اعاده دادرسی به ما مراجعه نمایید. همچنین اگر ساکن تهران نیستید می‌توانید با ما به صورت آنلاین و یا از طریق تماس تلفنی در این زمینه مشاوره دریافت نمایید.

آدرس ما در بالای همین نشانی اینترنتی موجود است اما اگر پیدا کردن آن برای شما مشکل است می‌توانید در ادامه آدرس را مشاهده نمایید. آدرس ما: تهران، مترو پیروزی، بن بست قیومی، پلاک ۳، واحد ۸

همچنین شماره تماس برای ارتباط تلفنی هم در بالای صفحه موجود است اما ما برای راحتی شما در این قسمت هم آن را برای شما می‌نویسیم. شماره تماس: ۰۹۱۲۹۷۴۱۶۴۸

حق الوکاله در امور اعاده دادرسی از پرونده ای به پرونده ی دیگر متفاوت است و با توجه به خواست موکل می‌توان بخشی از حق الوکاله را در انتهای کار از محکوم به قرار داد و یا اینکه مقداری از آن را به صورت چند قسط پرداخت کرد همچنین انجام کلیه امور حقوقی برای نیازمندان به صورت رایگان انجام می‌پذیرد برای اطلاع از میزان حق الوکاله با ما تماس بگیرید.